Novinky

Co je nového v Shopify: Letní edice 2023

Společně se podíváme na nejnovější a nejlepší funkce, které Shopify představilo v letní edici 2023. Ať jste e-shopový guru nebo jen někdo, kdo se snaží prodat pár triček, sedněte si. Máme pro vás spoustu informací!

Novinky pro Shopify Plus

B2B – Množstevní slevy
Konečně jsou množstevní slevy součástí Shopify Plus plánu, takže už nemusíte platit extra za aplikaci třetí strany. Bez aplikace zvládnete nastavit množstevní ceny a další zvýhodnění, která motivují B2B partnery k nákupu většího množství. Dále je zde možné počítat s podporou platby pomocí PayPal. 

B2B – Jeden e-shop pro všechny zákazníky
Nyní můžete mít jednu šablonu, která se přizpůsobí všem vašim zákazníkům. Už nebude potřeba mít odděleně eshop pro B2B partnery.

Modulární pokladna
Pokladnu v Shopifu nyní bude možné konečně více upravovat. Můžete přidávat bloky s dodatečnou logikou, což je skvělé pro věci jako výběr pobočky pro doručení produktu nebo validaci adres. Shopify se také pyšní o 15% vyšší konverzí v pokladně oproti jiným platformám (více zde).

Novinky pro všechny plány

Vylepšené vyhledávání v administraci
Vyhledávání v administraci je nyní rychlejší a nabízí filtrování. Něco jako Google, ale pro váš e-shop.

Shopify bundles
Doteď bylo potřeba mít aplikaci třetích stran pro tvorbu balíčků. Nyní si stačí stáhnout aplikaci Shopify Bundles, která je vytvořená přímo tvůrci ze Shopify. Od obyčejných balíčků po mix-and-match balíčky.

Přepínání šablony pro různé trhy
Nyní je možné v rámci editace šablony se přepínat ve vzhledu pro různé trhy (markets) a přizpůsobovat tak vzhled eshop daným zákazníkům. Funkce se automaticky aktivuje pokud máte vytvořené trhy nebo využíváte B2B funkce.

Chcete vylepšit eshop a nevíte jak? Kontaktujte nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *